Mogo tooted ja teenused

30.06.2021

Mogo tooted ja teenused

Autovahetus

Unistad uuest autost, aga ei tea, mida vana autoga peale hakata või pole aega müügiga tegeleda? Pakume Mogos autovahetuse teenust, mis võimaldab mugavalt ja kiirelt vahetada enda praegune sõiduk uue vastu. Too vana auto meile ja osta uus auto Mogo laenuga! Sinu vana auto sobib ka uue auto sissemakseks. Loe lähemalt siin.

Liising/autolaen

Liising/autolaen on Mogo klientide kõige populaarsem valik ning sobib hästi kuni 15 000-eurose auto soetamiseks. Sõiduk kätte 0 euroga – ilma sissemaksu ja lepingutasuta. Mogo liisingule kohaldatakse intressimäära alates 1.99% kuus. Tutvu lähemalt siin.

Laen auto/sõiduki tagatisel

Mogo pakub igale kliendile personaalset lähenemist. Kui vajad raha, on mugav lahendus laen auto/sõiduki tagatisel. See on suurepärane võimalus saada kiiresti finantseeringut headel tingimustel. Täida veebis avaldus, kasuta laenu tagatiseks oma olemasolevat sõidukit ja raha laekub Sinu kontole. Laenu on võimalik taotleda mistahes registreeritud sõiduki, seal hulgas mopeedauto, mootorratta, väikeveoki või haagise tagatisel. Tutvu tingimustega lähemalt siin.

Laen erisõidukitele

Mogo laen erisõidukitele sobib ihaldatud mootorratta, paadi, traktori või muu registreeritud liiklusvahendi soetamiseks. Mogo erisõidukite laenule kohaldatakse intressimäära alates 1.99% kuus. Sõiduk kätte 0 euroga – ilma sissemaksu ja lepingutasuta. Tutvu lisainformatsiooniga siin

Related articles

Take the test and get an assessment of your current credit commitments and financial situation

25.01.2023

Mis on krediidi kulukuse määr (KKM)?

29.11.2022

10 olulist mõistet laenulepingus, mida iga laenutaotleja peaks teadma

11.10.2022
Go to product form
sales