Meist

Mogo missioon on olla sõidukiomaniku eelistatuim finantspartner pakkudes paindlikke varapõhiseid krediidilahendusi. Meie eesmärk on pikaajalise koostöö loomine läbi parima klienditeeninduse ning läbipaistva, kiire ja paindliku teenuse. Seejuures hindame kõrgelt ettepanekuid ja tagasisidet, mis aitavad meie teenuseid ja teenindust veelgi paremaks muuta.

Statistika

197
miljoni euro ulatuses oleme finantseerinud sõidukite ostu
500 000
rahulolevat klienti üle maailma
15
Mogo tegutseb kolmel eri mandril ja viieteistkümnes riigis
2 600
talendikat töötajat, kes aitavad meie missiooni ellu viia

Meie väärtused

Me oleme abivalmid, asjatundlikud, paindlikud ja põhjalikud 💚
Meist-Abivalmidus

Abivalmidus

Enim väärtustame häid suhteid, nii klientide, koostööpartnerite kui ka töötajate vahel. Oleme abivalmid, rõõmsameelsed, eelarvamustevabad ning jääme suhtluses alati rahulikuks ja viisakaks.

Meist-Asjatundlikkus

Asjatundlikkus

Meil töötavad asjatundlikud oma eriala spetsialistid. Tervitame iseseisvat mõtlemist ja julgust otsuseid vastu võtta. Läbi professionaalse suhtumise saab meie töö tehtud korrektselt ja klientide huve arvesse võttes. Koos tegutsedes saavutame ühiseid eesmärke. 

Meist-Paindlikkus

Paindlikkus

Meil suhtled inimestega, kes läbi empaatilisuse lähenevad igale olukorrale personaalselt ja kliendikeskselt. Otsime alati uusi võimalusi ja ei keskendu probleemidele, vaid lahenduste leidmisele. Paindlikkus aitab meil saavutada individuaalset lähenemist.

Meist-Põhjalikkus

Põhjalikkus

Krediidiandjana peame üheks olulisemaks põhiväärtuseks põhjalikkust. Oleme enda töös järjepidevad ja täpsed. Seeläbi teeme vastutustundlikke ja läbimõeldud otsuseid. Me ei karda detailirohkust, vaid täidame endale võetud ülesandeid kohusetundlikult. 

Eleving Group 🗺️

Primero Finance OÜ on osa rahvusvahelisest ettevõttest Eleving Group, mis asutati 2012. aastal. Eleving Group on tänaseks arenenud rahvusvaheliselt tugevaks tegijaks — aastatel 2020 ja 2021 tunnustas Financial Times Eleving Group'i kui ühte kõige kiiremini kasvavat ettevõtet Euroopas. Grupi juhtiva brändina tegutseb Mogo 15 riigis 3 mandril.
Meist-2

Meie partnerid

Me teeme koostööd enam kui 100 usaldusväärse sõiduki müügipartneriga üle Eesti.

Sõidukite müüjatele tähendab partnerlus meiega mitmeid hüvesid ning kindlat ja usaldusväärset finantspartnerit.

Hakka meie partneriks