laen

Kuidas edukalt Mogo lehel laenutaotluse protsess läbida?

22.03.2021

Kuidas edukalt Mogo lehel laenutaotluse protsess läbida?

Unistad uuest autost, aga rahast jääb puudu või Sinu unistused vajavad lisaraha, siis täida laenutaotluse vorm meie juures. Klientide mugavus on meie jaoks väga oluline. Oleme Mogos taotluse esitamise võimalikult lihtsaks teinud – see võtab ainult mõne minuti. Selleks, et saaksime Sinult kohe vajaliku info pakkumise saatmiseks, käime koos kogu taotlusprotsessi läbi.

Hakkame pihta! Ava www.mogo.ee ja vali, kas soovid taotleda autolaenu, autoliisingut või laenu sõiduki tagatisel.

Järgneva lehe laenukalkulaatorist vali

  • soovitud summa
  • laenuperioodi pikkus
  • ja lisa oma kontaktandmed

Enne isikuandmete töötlemise nõusoleku andmist tutvu kindlasti tingimustega “Loe veel” lehelt. Edasi esita taotlus ning jätka andmete täitmist.

Läbi taotlusprotsess nelja lihtsa sammuga

Vali isikutuvastamiseks kas Smart-ID või Mobiil-ID. Kiiremaks taotluse esitamiseks on meie valikuvõimaluste seas ka ilma isikutuvastuseta jätkamine.

Täida enda isikuandmed. Lisa elukoht valides rippmenüüst oma aadress. Aadressi saad lisada, kui oled alustanud kirjutamist.

Järgmise punktina on oluline teada enda viimase kolme kuu keskmiseid sissetulekuid ja väljaminekuid.

Sissetulekute all on mõeldud püsivad netosissetulekud

  • palk, alimendid jne  

Kohustuste alla käivad

  • laenud, liisingud ja elatis
  • ja muud finantskohustused

Majapidamiskulude alla märgi enda

  • kommunaalkulud, sideteenuste kulu, kindlustus, kulutused söögile jne
  • ja muud regulaarsed kulud  

Kui tahad teada, kui suurt laenusummat saame Sulle pakkuda, siis vali „Otsin veel sobivat sõidukit“. Kui sõiduk on juba leitud, siis lisa kas müügikuulutuse link või registritunnus.

Edasi tutvu järgnevate tingimustega ja nõustudes kõigiga vajuta kinnita kõik. Jäta kinnitamata need lahtrid, millega ei nõustu.

Nüüd on Sinu laenutaotlus esitatud. Soovitame kohe lisada pangakonto väljavõtte, nii saame protsessi veelgi kiirendada. Kõige mugavam ja kiirem viis selleks on läbi pangalingi, aga väljavõtet on võimalik laadida üles ka PDF või dicidoc failina

Oled edukalt jõudnud laenuprotsessiga lõpuni!🎉 Meie laenuspetsialist võtab Sinuga 15 minuti jooksul ühendust. Positiivse laenuotsuse korral on võimalik leping sõlmida elektrooniliselt ning Mogo esindustes Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

sales