laen

Lahendused makseraskuste korral

30.09.2022

Lahendused makseraskuste korral

Aina süvenev energia- ja majanduskriis toob paljudele kaasa olukorra, kus võivad tekkida raskused võetud kohustuste või arvete tagasimaksmisel. Arusaadavalt võivad praegusel majanduslanguse perioodil tabada makseraskused ootamatult igaüht ja lahenduste leidmine selles olukorras võib tunduda keeruline või võimatu. Kui makseraskus on tekkinud laenukohustuste tõttu, siis esmalt tasub ühendust võtta laenuandjaga, eesmärgiga leida lahendus antud olukorrale. Mida kiiremini reageerid, seda suurem on võimalus saavutada mõlemale poolele sobiv kokkulepe. Samuti saame Mogos pakkuda personaalseid lahendusi makseraskuste ületamiseks. Väga oluline on enda murest ise varakult teada anda ja mitte jääma ootama võlateadet. Meie sooviks on olla enda klientide jaoks olemas ka rasketel aegadel ja oleme huvitatud sellest, et meie kliendid oleksid suutelised oma kohustusi täitma. Kui Sul on laenu tagasimaksmisega raskusi, siis pakume Sulle erinevaid lahendusi. Tutvu allpool olevate võimalustega:

Kuidas saame meie Sind aidata makseraskuste korral?

  • Lepingu tähtaja pikendamine

Laenuperioodi pikendamisest on abi, kui sissetulekud on püsivalt vähenenud. Nii muutuvad igakuised laenumakse summad väiksemaks, ent laenu tagasimaksmiseks kulub rohkem aega. Võta meiega ühendust ja arutame koos läbi, kas sellest lahendusest oleks Sulle abi. Kui Sinu tagasimakse tähtaeg on juba väga pikk, siis ei pruugi kuumakse vähenemine märkimisväärne olla.

  • Paindliku maksegraafiku koostamine

Vaatame üle Sinu hetkeolukorra ja enamikel juhtudel saame kokku leppida, kas siis uues maksekuupäevas või lepingutingimuste muutmises.

  • Maksepuhkus

Selle aja jooksul on lepingu põhiosamaksed peatatud ja tasuda tuleb vaid intressimakseid. Maksepuhkuste soovid vaatame läbi individuaalselt ja lõplik otsus tehakse kõiki asjaolusid arvesse võttes. Maksepuhkuse ajal on väga oluline otsida aktiivselt lahendusi, kuidas hakata uuesti täies ulatuses laenumakseid tasuma.

Meie spetsialistid on valmis Sind aitama. Võta meiega ühendust, et arutleda võimalike lahenduste üle. mogo@mogo.ee

Ära kao ära, leiame koos lahenduse!