autod

10 kõige populaarsemat kasutatud autot Eestis

22.02.2023

10 kõige populaarsemat kasutatud autot Eestis

Millist autot osta, kui valik on nii lai? Autoturg Eestis on mitmekesine ja kiiresti muutuv ning seetõttu on oluline teada, millised autod on hetkel populaarsed. Sõidukite populaarsus võib olla mõjutatud erinevatest teguritest, nagu tarbijate ostueelistused, konkreetse mudeli turvalisus, vastupidavus ja kütusekulu. Kui otsid kasutatud autot, on eriti oluline teada, millised mudelid on tarbijate poolt heaks kiidetud, et saaksid teha teadlikke otsuseid ja leida enda vajadusete ning eelarvele sobiva auto. Selles artiklis vaatleme Eesti autoturgu ja analüüsime kümmet kõige populaarsemat kasutatud sõidukit.

 

 1. Toyota Corolla
  Toyota Corolla on üks populaarsemaid ja usaldusväärsemaid autosid maailmas. See on kütusesäästlik, vastupidav ja lihtne hooldada. Kui otsite usaldusväärset ja vastupidavat autot, on Toyota Corolla kindel valik. Leia enda unistuste Corolla kasutatud autode portaalist easycar.ee. 

 2. Volkswagen Golf
  Volkswagen Golf on läbi aegade olnud populaarne mudel Eestis. See on turvaline ja vastupidav auto, mida on lihtne juhtida. Lisaks on selle varuosad kergesti kättesaadavad. Leia enda unistuste Golf kasutatud autode portaalist easycar.ee. 

 3. Škoda Octavia
  Škoda Octavia on tuntud oma suurepärase sõidumugavuse ja praktilisuse poolest. Sellel on suur pakiruum, mis sobib suurepäraselt pereautoks. Lisaks on sellel madal kütusekulu ja väiksed hoolduskulud. Leia enda unistuste Octavia kasutatud autode portaalist easycar.ee.

 4. Ford Focus
  Ford Focus on sportlik ja lõbus auto sõitmiseks. See on stiilne ja vastupidav ning sobib suurepäraselt nii linna- kui maanteesõiduks. Ford Focus on ka kütusesäästlik ja sellel on madalad hoolduskulud. Leia enda unistuste Focus kasutatud autode portaalist easycar.ee.

 5. BMW 3-seeria
  BMW 3-seeria on sportlik ja võimas auto, mis pakub suurepärast sõidumugavust. See on stiilne ja luksuslik ning sobib suurepäraselt neile, kes hindavad head sõidukogemust. Leia enda unistuste BMW kasutatud autode portaalist easycar.ee.

 6. Audi A4
  Audi A4 on tuntud oma luksusliku sõidumugavuse poolest. See on stiilne ja sportlik auto, mida on lihtne juhtida. Lisaks on sellel madal kütusekulu ja väiksed hoolduskulud. Leia enda unistuste A4 kasutatud autode portaalist easycar.ee.

 7. Opel Astra
  Opel Astra on vastupidav ja praktiline auto, mida on lihtne hooldada. See sobib suurepäraselt nii linna- kui maanteesõiduks ning on kütusesäästlik. Leia enda unistuste Astra kasutatud autode portaalist easycar.ee.

 8. Volvo S60/V60
  Volvo S60/V60 on tuntud oma kõrge turvalisuse ja vastupidavuse poolest. See on stiilne ja sportlik auto, mida on lihtne juhtida. Lisaks on sellel madal kütusekulu ja väiksed hoolduskulud. Leia enda unistuste Volvo kasutatud autode portaalist easycar.ee.

 9. Mercedes-Benz E-klass
  Mercedes-Benz E-klass on luksuslik ja sportlik auto, mida hindavad need, kes otsivad kõrge kvaliteediga sõidukogemust. See on varustatud paljude mugavus- ja turvafunktsioonidega, mis muudavad sõidu veelgi nauditavamaks. Leia enda unistuste Mercedes-Benz kasutatud autode portaalist easycar.ee.

 10. Nissan Qashqai
  Nissan Qashqai on populaarne linnamaastur, mida hindavad need, kes otsivad mugavat sõidukogemust ja piisavat ruumikust. See on varustatud paljude mugavusfunktsioonidega ja on kütusesäästlik, mis teeb sellest suurepärase valiku pereautoks. Leia enda unistuste Qashqai kasutatud autode portaalist easycar.ee.


  Nagu näha, on autoturg Eestis väga mitmekesine ning leidub sobivaid valikuid igale maitsele ja vajadusele. Kõik need autod on populaarsed põhjusega, olles vastupidavad, kütusesäästlikud ja praktilised. Kui otsid kasutatud autot, on nende mudelite seast kindlasti midagi, mis vastab Sinu vajadustele ja eelarvele.


Leidsid Easycari lehelt sobiva auto, aga rahast jääb puudu?

Lisaks laiale valikule erinevaid sõidukeid, leiad lehelt ka Mogo laenutooted. Laenu taotlemise protsess on väga lihtne ja kiire. Iga automüügikuulutuse juures on laenutaotlemise vorm nelja sammuga, mille täitmine on väga mugav ja võtab ainult mõne minuti. Tee taotlus ning tutvu võimalustega, mida Sulle pakutakse – taotlus ei ole siduv ning ei sea Sulle mitte ühtegi finantskohustust. Pakume nii osalist kui ka täielikku auto rahastamist

sales