Ära ole jaanalind! Makseraskused? Saame aidata!

09.05.2023

Ära ole jaanalind! Makseraskused? Saame aidata!

Kas oled kuulnud lugu jaanalinnust, kes peidab oma pea liiva alla, kui tunneb end ohustatuna? Kuigi tegemist on müüdiga, kasutatakse seda võrdlust sageli olukordade kirjeldamiseks, kus inimesed üritavad oma probleeme eirata. Kui oled sattunud rahalistesse raskustesse, soovitame meiega ühendust võtta ja mitte käituda nagu see valesti mõistetud lind.

Makseraskused võivad tabada ootamatult igaüht ja väga erinevatel põhjustel, nagu töökaotus, terviseprobleemid või ettenägematute kulude kasv. Meie sooviks on olla enda klientide jaoks olemas ka rasketel aegadel ja oleme huvitatud sellest, et meie kliendid oleksid suutelised oma kohustusi täitma.

Kui võtad meiega ühendust, siis saame pakkuda personaalseid lahendusi makseraskuste ületamiseks nagu:

  • Lepingu tähtaja pikendamine
    Laenuperioodi pikendamisest on abi, kui sissetulekud on püsivalt vähenenud. Nii muutuvad igakuised laenumakse summad väiksemaks, ent laenu tagasimaksmiseks kulub rohkem aega. Võta meiega ühendust ja arutame koos läbi, kas sellest lahendusest oleks Sulle abi. Kui Sinu tagasimakse tähtaeg on juba väga pikk, siis ei pruugi kuumakse vähenemine märkimisväärne olla.
  • Paindliku maksegraafiku koostamine
    Vaatame üle Sinu hetkeolukorra ja enamikel juhtudel saame kokku leppida, kas siis uues maksekuupäevas või lepingutingimuste muutmises.
  • Maksepuhkus
    Selle aja jooksul on lepingu põhiosamaksed peatatud ja tasuda tuleb vaid intressimakseid. Maksepuhkuste soovid vaatame läbi individuaalselt ja lõplik otsus tehakse kõiki asjaolusid arvesse võttes. Maksepuhkuse ajal on väga oluline otsida aktiivselt lahendusi, kuidas hakata uuesti täies ulatuses laenumakseid tasuma.

Rahalised raskused võivad olla stressirohked ja hirmutavad, kuid meie eesmärk on aidata Sul nendest võimalikult valutult üle saada. Ära ole jaanalind - ole julge ja astu probleemidele vastu, nii saame pakkuda tuge ja leida koos keerulisest olukorrast mõistlik väljapääs.

Meie spetsialistid on valmis Sind aitama. Võta meiega ühendust, et arutleda võimalike lahenduste üle. mogo@mogo.ee

Seotud artiklid

Mida kujutab endast ärilaen auto tagatisel?

11.04.2024
autoteenindus

Miks peaksite regulaarselt tegema auto õlivahetust

29.03.2024
autoteenindus

Kuidas Chip-tuning töötab ja mida sa pead teadma?

22.03.2024