laen

Mogo tooted ja teenused

30.06.2021

Mogo tooted ja teenused

Autovahetus

Unistad uuest autost, aga ei tea, mida vana autoga peale hakata või pole aega müügiga tegeleda? Pakume Mogos autovahetuse teenust, mis võimaldab mugavalt ja kiirelt vahetada enda praegune sõiduk uue vastu. Too vana auto meile ja osta uus auto Mogo laenuga! Sinu vana auto sobib ka uue auto sissemakseks.

Autolaen

Autolaen on Mogo klientide kõige populaarsem valik ning sobib hästi kuni 15 000-eurose auto soetamiseks. Raha saad kätte kohe ja sissemaksu auto seotamiseks ei ole vaja. Mogo autolaenule kohaldatakse intressimäära alates 1.75% kuus.

Autoliising

Mogo autoliisingu abil saate osta mis tahes automargi ja aastakäigu auto kuni 25000 euro eest. Laenu intressimäär on 1,99% kuus allesjäänud liisingusummalt. Laenu taotlemine on võimalik veebisaidil või ettevõtte kontorites.

Laen sõiduki tagatisel

Mogo pakub igale kliendile personaalset lähenemist. Kui vajad raha, on mugav lahendus laen sõiduki tagatisel. See on suurepärane võimalus saada kiiresti finantseeringut headel tingimustel. Täida veebis avaldus, kasuta laenu tagatiseks oma olemasolevat sõidukit ja raha laekub Sinu kontole. Laenu on võimalik taotleda mistahes registreeritud sõiduki, seal hulgas mopeedauto, mootorratta, väikeveoki või haagise tagatisel.

Laen erisõidukitele

Mogo laen erisõidukitele sobib ihaldatud mootorratta, paadi, traktori või muu registreeritud liiklusvahendi soetamiseks. Mogo erisõidukite laenule kohaldatakse intressimäära alates 1.75% kuus. Sõiduk kätte 0 euroga – ilma sissemaksuta.

sales